KONST / Litografier / Färglitografi 13139053
nr 1313 9053
Lennart Roupe
(f. 1918), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 71/85. Motivet: 28x37 cm
Lennart Roupe, svensk målare, tecknare och grafiker född 1918.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:16:24
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Lennart Roupe
Läs mer om Lennart Roupe